м. Киів,
вул. С. Скляренко, 13
Пн.- Cб: з 09:00 до 19:00
Нд: з 10:00 до 17:00
продаж авто: (044) 207 3707
сервісний центр: (044) 207 3709
Про Honda

Про Honda

Свій успішний шлях компанія Honda почала 24 вересня 1948 року завдяки гонщикові, інженеру і підприємцю Соичиро Хонда.


Ентузіазм і, успадкована від батька, любов до техніки дозволили Хонда пройти шлях від простого найманого механіка до одного з головних новаторів і бізнесменів 20 століття.

До 1960 – років головним і поки єдиним напрямом компанії було виробництво мотоциклів. Так, першою моделлю вважається мотоцикл, який отримав надихаюче назву «Мрія» ( «DREAM»). Згідно деяких джерел саме завдяки першій моделі компанія і отримала свій всесвітньо відомий слоган – «The Power of Dreams».

Після успішного старту в виробництві мотоциклів і неймовірного успіху компанія приймає рішення спробувати себе в автомобілебудуванні.

 

Їх наміри не були підтримані правлінням Японії, адже в той час країна мала досить сильних представників цієї сфери, таких як Toyota, Datsun (Nissan) та Mitsubishi. На щастя, Honda Co. вийшла на світовий ринок і після 1973 року економічні автомобілі бренду стали бестселерами в Америці, а на ринку Європи безпрецедентно зросли в позиціях.

 

Тепер техніку Хонда можна купити практично в усіх куточках світу!

Надійність і безпека Хонда з року в рік підтверджуються авторитетними преміями різних видань, а якість і комфорт підтверджені багаторічним довірою клієнтів.

Honda не стоїть на місці. Впевнені, що далі тільки більше і краще!

«Багато людей мріють про успіх. Я вважаю, що успіх може бути досягнутий тільки через повторювані невдачі і самоаналіз. Фактично успіх – це тільки 1 відсоток вашої роботи, а інші 99 відсотків – це невдачі. »
Соїтіро Хонда, засновник компанії Honda Motor Corporation

Автосалон
Сервіс
Відклична кампанія по заміні модуля подушки безпеки
Детальніше