м. Киів,
вул. С. Скляренко, 13
Пн.- Cб: з 09:00 до 19:00
Нд: з 10:00 до 17:00
продаж авто: (044) 207 3707
сервісний центр: (044) 207 3709
Про Honda

Про Honda

Свій успішний шлях компанія Honda почала 24 вересня 1948 року завдяки гонщикові, інженеру і підприємцю Соичиро Хонда.


Ентузіазм і, успадкована від батька, любов до техніки дозволили Хонда пройти шлях від простого найманого механіка до одного з головних новаторів і бізнесменів 20 століття.

До 1960 – років головним і поки єдиним напрямом компанії було виробництво мотоциклів. Так, першою моделлю вважається мотоцикл, який отримав надихаюче назву «Мрія» ( «DREAM»). Згідно деяких джерел саме завдяки першій моделі компанія і отримала свій всесвітньо відомий слоган – «The Power of Dreams».

Після успішного старту в виробництві мотоциклів і неймовірного успіху компанія приймає рішення спробувати себе в автомобілебудуванні.

 

Їх наміри не були підтримані правлінням Японії, адже в той час країна мала досить сильних представників цієї сфери, таких як Toyota, Datsun (Nissan) та Mitsubishi. На щастя, Honda Co. вийшла на світовий ринок і після 1973 року економічні автомобілі бренду стали бестселерами в Америці, а на ринку Європи безпрецедентно зросли в позиціях.

 

Тепер техніку Хонда можна купити практично в усіх куточках світу!

Надійність і безпека Хонда з року в рік підтверджуються авторитетними преміями різних видань, а якість і комфорт підтверджені багаторічним довірою клієнтів.

Honda не стоїть на місці. Впевнені, що далі тільки більше і краще!

«Багато людей мріють про успіх. Я вважаю, що успіх може бути досягнутий тільки через повторювані невдачі і самоаналіз. Фактично успіх – це тільки 1 відсоток вашої роботи, а інші 99 відсотків – це невдачі. »
Соїтіро Хонда, засновник компанії Honda Motor Corporation

Автосалон
Сервіс
Відклична кампанія по заміні модуля подушки безпеки
Детальніше

Шановні власники та поціновувачі брендів Honda та Acura.
2020 рік стає роком змін для нас та нашої компанії офіційного дилера Honda «ЛЕВ».

З 10 березня 2020 року автоцентр на вул. С. Скляренка, 13 припиняє свою роботу,
та автоцентр це не просто будівля, це в першу чергу співробітники, професіонали та фанати своєї справи, які продовжать працювати з видатною японською маркою у стінах компанії-побратима, одного з найбільших та передових дилерських центрів України «Дніпро Мотор Інвест» на вул. Якутська, 14.

Кожен, чиє авто було придбане чи обслуговувалось у дилерському центрі «ЛЕВ» збереже свої знижки, згідно програми лояльності, та зможе скористатися  ними на СТО та у автосалоні «Дніпро Мотор Інвест».

Ми щиро вдячні кожному за плідну співпрацю, любов до бренду та спільний розвиток протягом більш ніж десяти років. Бажаємо росту та процвітання Honda в Україні.

П.С. Автосалон на С. Скляренка, 13 не зникає назавжди. Вже у квітні ми радо відкриємо двері для усіх бажаючих під крилом нового автобренду.

З повагою, ТОВ ВК ФК Компанія «ЛЕВ»